SumPro

slowniki1

 

Program wspierający pracę straży i urzędów miejskich. Program ma budowę modułową na którą składa się 10 bardzo rozbudowanych elementów.
Pomimo swojej złożoności program jest bardzo przyjazny dla użytkowników dzięki czemu praca w nim jest o wiele bardziej wydajniejsza niż papierowe odpowiedniki.
Program napisany w całości w środowisku Delphi i może pracować na systemie Windows od wersji XP z SP3 aż po Windows 8.1 .
Pracę przy tym projekcie rozpoczęliśmy w lipcu 2008 i prowadzimy ją do dzisiaj, dzięki czemu ponad połowa aktualnej funkcjonalności jest zaimplementowana przez nas.
Zakres obowiązków to oczywiście rozwój programu o nowe funkcje, naprawa ewentualnych błędów oraz świadczenie wsparcia dla użytkowników w programie.
SumPro jest z powodzeniem używane zarówno w jednostkach w których klienci pracują na jednym stanowisku jak i na kilku dziesięciu lub nawet ponad 100 komputerach jednocześnie <- rozproszonych po całym mieście.

Środowisko programistyczne:
– do 2010 roku Delphi 2007
– od 2011 roku Delphi XE3
Bazy danych :
– do 2010 roku Firebird 1.5
– od 2011 roku Firebird 2.1 lub nowszy
Wykorzystywane komponenty dodatkowe to między innymi:
– pakiet devExpress – m.in. panele nawigacyjne, listy rekordów
– Jedi VCL
– Indy 10 – smtp, pop3, ftp, ftps, sftp
– FastReport 4 do wszelkiego rodzaju raportów i zestawień – w programie jest ich kilkadziesiąt
– własne komponenty obsługujące zarządzanie raportami, użytkownikami oraz połączeniami do bazy

Dodatkowo jak w każdym projekcie wykorzystujemy programy wspomagające pracę programistów takie jak SVN ( do 2013 roku ) oraz Mercurial ( od 2013 roku )

Strona programu: LINK

Share Button